Pradžia » Darbas » Kaip dažyti automobilį

Kaip dažyti automobilį

Kaip dažyti automobiliSlenkant laikui automobilio spalva pastebimai ima blankti, atsiranda įvairiausių dėmių ir įbrėžimų. Tada turbūt ne vienas savininkas susimąsto, kad reikia automobilį dažyti. Tačiau dauguma nežino kaip tai yra atsakinga bei sudėtinga dažyti automobilį.

Paruošimas dažyti

Jei nusprendėte atnaujinti nudažydami savo automobilį, problema bus sugalvoti kaip tai padaryti, kokias medžiagas nusipirkti ir kokius įrankius naudoti.

Pirmiausia automobilis yra ruošiamas dažymui. Tai yra atsakingas dažymo etapas. Jeigu kur nors nugruntuota bus nekruopščiai, toje vietoje po dažymo gali likti nelygumai. Norint kad mašina būtų atspari korozijai bei vandeniui, ant kėbulinių dalių visada yra dedama hermetiko. Norint išvengti išsaugoti kėbulą nuo smulkių akmenukų ir korozijos, automobilio apačia dengiama dažniausiai arba smala, arba apsauginiu gruntu.

Nedideli įbrėžimai viršutiniame dažų sluoksnyje gali būti nesunkiai pašalinti naudojant spalvotą poliruoklį bei vaškinį pieštuką.

Gylūs įbrėžimai ant kėbulo t.y įbrėžimai iki metalo yra užtaisomi tik papildomai gruntuojant. Gruntuotiems automobiliams yra patariama bent vienas papildomas plonas grunto sluoksnis, nes įbrėžimas yra gana gilus, o užteptas gruntas leis dažams tvirčiau laikytis ant kėbulo.

Dažymas

Sunkiausias momentas vairuotojui tai išsirinkti, kam patikėti dažyti savo automobilį – privačiam specializuotai dirbtuvei, servisui ar auksarankiui meistrui.

Perdažyti pigių automobilių įbrėžtus paviršius gali privatininkai, bet sudėtingą visos mašinos dažymą reikėtų patikėti profesionalams.

Meistrų-profesionalų darbas kainuoja bent 20% daugiau nei privatininkų. Serviso darbas bus pats brangiausias, bet čia dirba kvalifikuoti darbininkai, suprantantys ką daro, bei servisai turi visą reikiamą įrangą.


Balsavimas

Žiūrėta: 20233   |   Balsų: 49   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345



Komentarai

2013-11-10 Irgi visiškai nesutinku, jog profesionalai tik dideliuose servisuose. Servizuose kaip tik dirba vieni mokinukai. Dažniausiai ant viso serviso buna tik vienas siek tiek daugiau išmanantis ir jam vieninteliam duodamas didesnis atlyginimas. Visa kita dauguma darbininku dirba beveik už minimalu atlyginima. Juk servise vienas darbininkas pora viršininku maitina o ir serviso savininkui reikia pabaigti įsirengti nama Kipre. Todel gabesnis pramoksta dirbti ir bega is serviso. Kam maitinti dar penkias burnas? Galima dirbti sau privaciai, o ir klientams pigiau.
by Patyres klientas
2012-03-29 nezinau kodel visi sako kad profesionalai, tiktai servisuose, yra!!! o tie visi yra kurie turi savo firmas, puzbrolis nuvare masina, kad perdazytu sprana bmw525. 1998metu. tai jam pasake kad kainuos 400lt, nu jis paliko skaitoma servise atvaziavo pasimti o ten palikta patioku ubagu nubegimu visko... o dazytojas, cia taip turi but, susilygys cia po kiek laiko :DDD tai kas ten do dazytojei, bilia profke baige, ir eina dyrbti :D
by vaikis19

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai