Pradžia » Marketingas » Kaip gauti pinigu ?

Kaip gauti pinigu ?

kaip gauti piniguDažniausia rašau apie tai, kaip padaryti, kad gauti pinigų ateityje. Suprantu, kad pinigai  yra toks dalykas, kurių labiausia reikia šiuo momentu. Taigi nusprendžiau pasidalinti keliais būdais, kaip užsidirbti papildomų pinigų. Nemažai būdų esu išbandęs pats. Mano nuomone šie būdai gauti pinigų yra patys paprasčiausių:

1. Sukurkite internetinį puslapį ar dienoraštį.
Galite sukurti internetinį puslapį ar dienorašti aktualia ir populiaria tema, tokį kuris pritrauktų pakankamą lankytojų skaičių, tada galėsite pardavinėti reklamos plotą savo tinklapyje. Tai padaryti galima per Google AdSense ar Textads.lt.

2. Pradėkite smulkų verslą.
Yra galybė verslų kurie prasidėjo tiesiog iš namų, galite užsiimti prekių platinimu (Avon, Oriflame, Amway, it.t.) galite platinti ne tik prekes bet ir paslaugas. Manau čia rasite daugiau informacijos apie namų verslą.

3. Spekuliuokite.
Turint laiko ir noro galima nupirkti kokį nors daiktą ir jį parduoti brangiau. Tai gan įprasta daryti su automobiliais. Bet juk galima pirkti ir parduoti bet ką.

4. Pasisiūlykite nudirbti buitinius darbus.
Yra daug žmonių kurie nespėja atlikti visko ko nori namie, susitvarkyti kambarius, pjauti žolę ar valyti kiemą nuo sniego. Pasiūlykite jiems savo paslaugas.

5. Parduokite nereikalingus daiktus.
Pas visus sandėliukuose, lentynose, namuose yra tokių daiktelių kurių niekada nepanaudosite (kartais nelengva yra tai pripažinti) tai gali būti indai, servizai, įrankiai, įvairūs žaislai, televizorius, vaikų rūbeliai garažuose neretai rasite nereikalingų daiktų, detalių ir pan. Tai surinkite viską kas jums nebereikalinga, atimkite tai kas nereikalinga jums, gali būti labai vertinga kitiems. Mūsų tėvynėje yra sunku parduoti viską ką turime nes Lietuvos rinka yra gana nedidele,siulau naudotis tokiai portalais plius.lt ar skelbiu.lt. Kur kaslengviau parduoti tarptautinėje rinkoje, tam galima pasinaudotiwww.ebay.com paslaugomis.


Balsavimas

Žiūrėta: 165092   |   Balsų: 290   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2021-12-26 <a ="s://.pelisplus2.online">pelisplus</a> Amazing post to find here with this much content. I am surprised to see it really happy.
by Pelisplus
2021-08-21 Software to support live stream - Facebook FPlusLive Full <img src="s://plus24h.com/upload/editor/images/1_1(30).png"> FPlusLive Features FPlusLive User Guide You need to live video on multiple walls, pages, groups at the same time, schedule live videos to live on walls, groups... FPLUSLIVE FUNCTIONS Live video, webcam on page wall, profile, group Live video on multiple pages, walls, groups at the same time. Live webcam on multiple pages, walls, groups at the same time. Live screen on multiple pages, walls, groups at the same time. Schedule live videos on multiple pages and walls. Live repeats 1 or more videos. Playback the video being livestreamed on facebook (Play Forward). Live youtube videos to facebook. Schedule a live video to the group Schedule a live video to the group once or repeat daily. Free Download Here: s://filehug.com/FPlusLive.zip s://filerap.com/FPlusLive.zip s://fileshe.com/FPlusLive.zip Thx
by FPlusLive
2020-07-05 Redirect dofollow backlinks are one of the most powerful SEO backlinks for ranking websites at top positions in any search engine. Rank any high competition keyword or new website with Powerful Redirect Dofollow Backlinks! Redirect dofollow links is the most powerful technique for increasing site authority and traffic in 2020. Using this technique i will create dofollow seo backlinks. MORE DETAILS ABOUT MY SERVICE ://pine.cf/ot3ugx My Service: Redirect powerful dofollow backlinks, more 1000 links: 100+ powerful dofollow redirect links with images.google, maps.google, google, plus.google.com, DA 52-89 PA 32-43 2 .edu powerful dofollow redirect links with high DA PA 2 .gov powerful dofollow redirect links with high DA PA 900+ others powerful dofollow redirect links with high DA PA TO LEARN MORE ://pine.cf/7qgo85 Fast ranking results (3-5 weeks) Building high Authority in Search Engines 100% SEO friendly On time delivery Penguin, Panda safe NOTE: I provide backlinks for all kind of websites, blogs, ecommerce stores, YouTube, Pinterest and others social networks MORE DETAILS ABOUT MY SERVICE ://r.artscharity.org/Br57S
by #file_links["C:Frazes.txt",1,N]: #file_links["C:Links.txt",1,N]
2020-07-05 Redirect dofollow backlinks are one of the most powerful SEO backlinks for ranking websites at top positions in any search engine. Rank any high competition keyword or new website with Powerful Redirect Dofollow Backlinks! Redirect dofollow links is the most powerful technique for increasing site authority and traffic in 2020. Using this technique i will create dofollow seo backlinks. MORE DETAILS ABOUT MY SERVICE ://6i9.co/2vwS My Service: Redirect powerful dofollow backlinks, more 1000 links: 100+ powerful dofollow redirect links with images.google, maps.google, google, plus.google.com, DA 52-89 PA 32-43 2 .edu powerful dofollow redirect links with high DA PA 2 .gov powerful dofollow redirect links with high DA PA 900+ others powerful dofollow redirect links with high DA PA TO LEARN MORE s://jtbtigers.com/powerfullinkbuilding456698 Fast ranking results (3-5 weeks) Building high Authority in Search Engines 100% SEO friendly On time delivery Penguin, Panda safe NOTE: I provide backlinks for all kind of websites, blogs, ecommerce stores, YouTube, Pinterest and others social networks MORE DETAILS ABOUT MY SERVICE ://6i9.co/2u8a
by #file_links["C:Frazes.txt",1,N]: #file_links["C:Links.txt",1,N]
2014-01-31 Man 9 metai ir as noriu uzsidirpti pinigu. Kokie pasiulymai?
by Andrius
2013-03-23 Man 12 metu reik pinigu pasiulikit plz
by :(
2012-12-30 pvz as zinau visalaika kam ka parduoti ir parduodu usimetes antkaini. sunkiausia padaryti taip kad tave visi gerai zinotu ir buti ne lopu nes atvarys kas ir atims arba apgaus... tai vat verslo pradzei jums reikes 100-150lt lengviausia pradeti su telefonais.. ieskoti pradesim prie asocialiu vietu kiosku ir parduotuviu kur renkasi priklausomi zmones is ju galima nebrangei nusipirkti telefona ir kaina lb stiprei paderinti.... nusiperki kokius 4-5 telefonus arba pora 3 geresnius turgui nuperki virselius naujus po kokius 8 lt nes perki 3-4 ir sakai kad nuolaida padarytu tada tiesiog pasiulai tokiam zmogui kuri visi pazysta ir jaj taip daznai taiu tau paskui patys skambina ir klause gal zinai kam reikia ar parduodi ir pns cia kazkur uztruks menesi bet i diena usidirbi tikrai kokiu 50lt paskui pereini ant rimtesniu varkiu pirotehnikos gaminiu pardavineimu ir cigareciu galima dar su kumpais usiimt arba telus atrisinet nu seip lb dauk ka galima nuveik per laisva laika.. ir nereikia ten sniega kast uz centus ar dar ka daryt.... dar geresnis budas skolinti pinigus su procentais bet reikia geru draugu tureti arba buti mocnam paciam nes i minusa isoksit.... galima dar lb lb lb dauk ka padaryt as per visa savo gyvenima nk nedirbes tikrai isleidau daugiau nei 70000lt kokiu :D viskas is oro.. lb svarbu gerai ir itikinamai sneketi :) paskui su laiku kai pramusi taskus ir batus pardavinejau ir telefonus ir ferverkus ir kompu dalis ir siuliau zmones kam reikejo darba koky atlikti plytas pardavinejau krc net neprisiminsiu jaj norit kad sudaryciau koky sarasa ar duociau patarimu tiesiog rasykit emailu puciniii@gmail.com ziurint ka reiks gali biski kainuoti jaj man laiko uzims bet tikrai nepasigailesit sekmes verslui
by qwentino
2012-11-24 Man metu 15 bet nezinau kaip privaloti zmoniu kad galieciau parduoti nereikalingas daiktus....
by Lukrecija
2012-10-14 kaip man 12metu be kreditines korteles vilniuje uzsidirpti pinigu?
by aaa
2012-06-12 rinkite vasaromis uogas, grybus ir t.t. parduokite juos prie prekybos centro jeigu geda nesti i turgu
by adebisis
2012-05-20 Norite užsidirbti pinigėlių, turite laisvo laiko, mokate greitai rašyti su klaviatūra tuomet šis variantas kaip tiks Jums! - ://.megatypers.com Šiame puslapyje reikia įvedinėti captcha kodus. Vienam kodui skirta 15 sekundžių. Įvesti reikia taip kaip parašyta paveikslėlyje, didžiasias ir mažasias raides, taip pat reikia vesti ir skaičius, nereikia vesti tik skyrybos ženklų. Jeigu neaiškus paveiksliukas spauskite don't know arba esc mygtuką, kad būtų greičiau, taip pat vietoj submit enter mygtuką, kad būtų greičiau. Taip pat skaičiuojasi tikslumo reitingas, tad stenkitės įvedinėti kuo tiksliau. Uždarbis svyruoja nuo 0.85$ iki 1.35$ per 1000 captcha kodų. Aukščiausias reitingas būna mūsų laikų nuo 23:00h - 1.35$ Minimali išmoka yra 3$, kuriuos laisvai galima surinkti net ir per vieną dieną. Kiek uždirbsite priklauso nuo to kiek dirbsite. Registruojantis reikia suvesti kurį nors vieną kodą, kodai: 1NJL, 2BVK, 2CA0 Taigi jeigu norite užsidirbti, nieko nelaukite, pradėkite dirbti. :)
by :))
2012-03-09 kas netyngit prie pc sedet tai loskit runescape arba samp ir pns ir ten lwl kelkit arba pinigu dauk uzsikelkit ir poto prasukit kamnors nes mano klasiokas klasiokui kazkiek litu ir kazkiek xp per samp pardave ir gavo 50lt :D
by >:D
2012-02-07 labai paprastai galima uzsidirbt neiseinant is namu , bet pradziai reiks atsidaryt banke vertybiniu popieriu saskaita tada siek tiek BUTINAI PASIMOKYT PAS PROTINGA DEDE apie prekyba vertybiniais popieriais ir viskas - PIRMYN. Susirandat kokia labai nukritusia akcija ja nusiperkat kai kaina pakyla parduodat , arba atvirkstinis variantas parduodat labai pakilusia akcija o kai kaina nukrenta ja atperkat . UZDARBIS NERIBOTAS.... Per diena galima net tas pacias akcijas kelis kart pirkt ir parduot uz didesne kaina. Bet pradziai BUTINAI PASIMOKYKIT nes kitaip labai daug prarasit (rasau is savo patirties)
by girinis
2011-12-28 ce yra ziauru norint pinigu gaut reike galva turet roditi perspektyva ir neieskot butu kaip lengvai gaut pinigu bet zinau 1 buda kaip tikrai lengva uzsidirbti pinigu nesvarbu kiek tau metu zaiskit online zaidimus ir gaukit lvl itemu ir pan ten kur sunku ju gaut paskui parduokit uz litus rasykit i forumus i skype i ta zaidima visur as taip per 4 metus virs 9000 susirinkau atikekit yra labai efektinga nors teks papluset panolifint bet rezultatai belekokie as masina uz tai nusipirkau tai va
by patins
2011-12-10 man 11m ir man reikia gauti pinigu sazininga.
by paslaptis
2011-12-02 Man reikia babkiu.Dirbti nenoriu. Kokie pasiulymai.
by giedrius
2011-11-04 jei norite gauti pinigu (11m.-13m. jei netingit ir vyresniem) galite gaminti rankdarbius, pvz.:origami, kas nors is karoliuku, auskarus arba net gi savo piesinius! As ir pati darau origami, auskarus ir piesiu, nors dar nepardavinejau. pradesiu nuo kitos savaites. Jeigu jums nesiseka rankdarbiai, galetumete tvarkyti namus, o tevai moketu pinigus. Galite priziureti vaikus, buti ''aukle''. jeigu tevai kur iseina, galite priziureti vaikus.
by :(
2011-10-04 man tik 11 o reik pinigu,truputi reikia darbo bet mano pasiūlimas tai : užsiimkite karoliuku darimu juos pardavinekite. berniukam patariu eini i kaima padeti deniems žmonėms.
by „mm®
2011-06-27 nu nesamone kaip uzsidirbti 10-13 metu vaikui kai jam reikia pinigu ir jis gyvena kaime!?
by nieks
2011-06-10 Kas pasakys kaip reiketu ussidirbti ir kur pinigu 11 metu vaikui?
by As noriu pinigu
2011-05-15 Man įdomi jūsu nuominė. Kaip manot kaip reikia užsidirbti pinigu 11-12 metų vaikui jei jis gyvena kaime?
by Ben**
2011-05-03 man reikia pinigu nes esu pasimusi paskola ir dabar nezinau kaip man ja atidouti.... prasau padekit man :-(
by liudnoji mere
2011-03-24 nesamone!!! kas is tu tusu. as kad ir ju uz dyka gaunu ir i kisene ieina po 20-30 lt uz tusa dar neskaitant pudru ir kitu nesamoniu.bet uz tai daug neuzdirbsi. tik trumpam. visi uzsiperka o poto niekam nereik ir jie stovi kol nesugenda. jau taip trys sezonus dareu ir pinigai gaudovosi tik tom dienom. nesakau gyvenau gerai bet nesusitaupysi
by am
2010-12-27 manau jau tu stambusis verslininkas :D
by d
2010-12-11 Ot drauge, ant draugiu bizni daro
by Jurate
2010-11-23 man ta mintis patiko, kad nusiperki belenkokia preke ir parduodi brangiau. Pvz.: mano mama yra kirpeja ir y jos kirpykla ateina tokia moteris, kuri dirba tokioje firmoje kur daug pigesne kosmetika. Tai nusipirkau gera tusa uz 20lt, o parduotuveje jis kainuoja apie 40 lt. tai "draugei" pardaviau uz 30lt ir 10 lt jau mano kiseneje! >.<
by *.*

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai