Pradžia

Aš ir tėtis kaip du vandens lašai

Aš ir tetis kaip du vandens lašai

Ka reiškia tevo ir vaiko panašumas? Tai nebutinai išvaizda, kadangi išore nenulemia charakterio savybiu ir vaiko pomegiu. Nors patarle sako „ obuolys nuo obels netoli redia “.

Kalbant apie iprastas šeimas, vaikas stebi tevo elgesi šeimoje, jo reakcijas i skirtingas situacijas, jo gebejima priimti svarbius sprendimus. Jis dauguma atveju stengisi megdžioti teti. Kol vaikas mažas, tai daroma nevalingai, iš meiles tevui. Ugtelejes (7-12m.)  jis stengiasi itikti tevui. Nori buti giriamas. Kaip tevui malonu pasigirti vaiko pasiekimais, tai lygiai taip pat jam patinka matyti laiminga teva. 

Daugelis tevu savo atžaloje stengiasi realizuoti tai ko patys kažkada nesugebejo padaryti. Kalba eina ne tik apie sportinius, bet ir mokslo bei meno pasiekimus. Džiugu kada vaiko pomegiai sutampa su tevo pomegiais, todel galima sakyti, kad jis ir tetis yra kaip du vandens lašai. Tevas ji supranta, pataria, tada vaikas užauga ramiai žinodamas savo tiksla, tuo tarpu dauguma paaugliu pradeda maištauti, prieštarauja tevu norams, nors tevai visada vaikams linki gero ir ju lupomis kalba gyvenimo patirtis.

Labai sekmingai vaiko ir tevo panašumas pasireiškia menininku šeimose, kur vaikai itraukiami i tevu gyvenima. Nuo pat mažu dienu jie dalyvauja tevu koncertuose, spektakliuose. Netiesiogiai, bet jau budami užkulisiuose jie gyvena tevu gyvenimu. Dauguma nesamoningai isimyli i tai ir noriai sudalyvauja mini scenose,  tuo suteikdami gimdytojams pasitenkinima.

Taigi posakis „ aš ir tetis kaip du vandens lašai “ reiškia perimta tevu gyvenimo buda, versla, požiuri i tam tikras situacijas ir netgi profesijas.


Balsavimas

Žiūrėta: 7235   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai