Pradžia » Kita » Kaip mokyklos vadovai vykdo vertinimą

Kaip mokyklos vadovai vykdo vertinimą

Kaip mokyklos vadovai vykdo vertinima?

Mokyklose vertinama ne tik mokinio namu darbai ar kontroliniai, mokyklose vertina ir vaiku elgesi, ju pažanguma. Vieniems gerai sekasi mokslai, bet jie megejai praleisti pamokas, kiti ne tik, kad nemegsta eiti i mokykla, bet dar ir mokosi prastai ir žinoma mokyklos vadovai atitinkamai tai vertina.

Mokyklose veikia dešimtbale sistema, pagal kuria yra vertinamas mokinys, jo žinios. Jei užduota užduoti, ar namu darbus, ar kontrolini jis atlieka be priekaištu tai jis vertinamas aukšciausiu balu – dešimtuku. Neretai dešimtukas yra rašomas ir kai vaikas buna padares nežymia klaidele. Kai mokinio darbe buna kelios klaidos jam rašo devynis arba aštuonis ir t.t.. Taciau kai parašyta buna tik puse ar dar mažiau, tai yra vertinama ketvertu, po jo sekantys trejetas, dvejetas ir vienetas skaitosi nepatenkinami pažymiai, ka tai reiškia? Jei mokiniui semestro gale iš kurios nors pamokos išeina nepatenkinamas pažimys, vasara jis turi eiti pataisu, kartoti programa. Dažnai mokyklose mokytojai vaikus „ištempia su ketvertuku“ , jei vaikas stengiasi ir lanko pamokas, bet jam tiesiog nesiseka. Na o tie kurie nesistengia, triukšmauja per pamokas, trukdo ne tik sau, bet ir kitiems, o neretai i pamokas iš vis neateina, tai jam tikrai teks vasarele padirbeti. Tokiems „blogiukams“ sulaukus šešiolikos gresia pašalinimas iš mokyklos. Jei ju pažangumas peržengia visas ribas žinoma.

Kaip mokyklos vadovai vykdo vertinima vaiko žiniu ar jo pažangumo, priklauso tik nuo ju, bet jie taip pat atsižvelgia i kai kurias nuostatas, bei taisykles.


Balsavimas

Žiūrėta: 6989   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai