Pradžia » Kita » Kaip pasakyti smurtui NE

Kaip pasakyti smurtui NE

Kaip pasakyti smurtui ne

Kaip pasakyti smurtui ne? Labai dažnas klausimas. Smurtaujama yra šeimose prieš vaikus, o dažnai ir prieš moteris. Smurtaujama yra mokyklose, bei gatvese. Vakarais bijome tolimesni atstuma eiti pestute, baime pasejo tv laidos, žinios, o ne dažnai ir paciu žmoniu skaudi patirtis.

Apie tai yra kalbama visur, tv laidose, mokyklose, pas psichologus, taciau tai dar ne viskas. Smurto žodžiais nesustabdysime, reikia imtis veiksmu. Jei pažystate šeima, kurioje yra skriaudžiami vaikai, susisiekite su socialiniais darbuotojais, tai šiuo atveju efektyviausias budas, jums netgi nebutina bus prisistayti išliksite anonimas. Tokios istaigos atskiria vaikus, nuo blogu tevu. 

Na, o kaip pasakyti smurtui ne kai yra mušamos moterys? Mano nuomone tam kartui gali pagelbeti policija, atvažiave jie gali apraminti isisiautejusi vyra, bet tai iki kito tokio karto, o jei jis ranka kelia dažnai? Tada viskas priklauso nuo moters, kažkodel joms buna sunku palikti tokius netikusius vyrus, šioms moterims butina psichologu pagalba, ju deka jos palieka labiau savimi pasitikincios ir pasiryžusios pradeti gyventi iš naujo.

Mokyklose kyla gincai tarp klasioku, kurie neretai baigiasi peštynemis, dažnas atvejis kai vyresni mokiniai skriaudžia jaunesnius. Beabejo kiekviena mokymo istaiga turi savo socialini darbuotoja, bei psichologa, butu labai gerai jei vaikai prieš tai apsilankytu pas juos, o ne pas mokykloje dirbancias seseles su praskeltom kaktom, ar pamuštom akim.

O kaip pasakyti smurtui ne gatvese? Manau yra tik vienas budas tai padidinti policininku, bei apsaugos darbuotoju kieki, ne tik diena, bet ir nakti.     


Balsavimas

Žiūrėta: 8381   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-11-02 kaip pasakyti gyvybiai ne
by arma
2009-07-15 Straipsnis gal ir gražus, tačiau žodžiai visada gražesni nei realybė taigi ir kai kurie patarimai, kurie tinka teoriškai negali būti panaudoti praktiškai. Socialiniai darbuotojai gali padėti vaikui "ikišdami" į vaiku namus kur vaikas rys valstybės pinigus ir gaus "geros" įtakos iš ten gyvenančių vaikų ir užaugs "doras" žmogus. Problema slypi aukščiau reikia naikinti vaiku namus, nemokėti pašalpų girtaujančioms šeimoms ir t.t nes alkoholizmas vienas iš didžiausiu tokių problmų sukėlėju. Dėl smurto prieš moteris, geriausia išeitis išsiskirti, turta pasidalinti.Sunku bet kitos išeities nėra.Smurtas gatvėje, pirmas būdas išvengti - visi turim kojas, tad viena iš geriausiu išeičiu jas ir panaudoti.Sekanti išeitis įsigykim ginkla savigynai, vietoj to kad svajotume apie gausėjančias policijos pajėgas. Smurtas mokykloje, sunki situacija, tačiau galima išspresti, na čia jau viskas rankose to prieš kuri smurtaujama žinoma reikėtu pranešti tėvams, su mokytojais kalbėti beprasmiška(dažniausia) nes nei jiem įdomu, nei jie ka gali padaryti. Taigi, kaip išvengti smurto, nusipirkite sportbačius, iš ginklų dujų balionėlis nebrangiai kainuoja ~20lt (parduodamas nuo 18metu) moterys gali susikrauti pora virtuviniu peilių į rankinę ir vualia, mes saugus :D pats asmeniškai turiu minėtajį ašarinių dujų balionėli bei pasikliauju kojomis, šiaip asmeniškai karteli teko būti užkabintam tad no to laiko saugausi truputi, šiaip didesniu incidentu nesu patyręs, tikiuosi taip ir liks :)
by Tomas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai