Pradžia » Gamta » Kaip žmogus stengiasi išsaugoti gamtą

Kaip žmogus stengiasi išsaugoti gamtą

Ši tema gvildenama visame pasaulyje. Bet aš apsiribosiu ties Lietuva. Galiu drasiai teigti, kad mes visi pasitaisem. Tikrai mes labiau pradejom myleti ir saugoti gamta. Ko anksciau tikrai nebuvo.

Pradekim nuo jauniausiu. Esu ne karta maciusi einant gatve mama su vaiku. Ir to vaiko popieriukai nuo saldainiu ar ledu visada atsiduria šiukšliu dežeje. Jei gali mažieji, tai galime ir mes.

O pavasario išvykos prie juros ar kur kitur i gamta? Neilsetis ten kasmet keliauja daugeliu mokyklu mokiniai, o valyti. Ju šimtai užplusta papludymi su dideliais, kiek baugiai atrodanciais plastmasiniais maišais i kuriuos keliauja visos šiukšles.

O kaip žmogus stengiasi išsaugoti gamta mieste? Jug ir cia auga medžiai, žaliuoja žolyneliai. Ogi labai paprastai. Tiesiog reikia taikliai šiukšlint šiukšlines, nes jos tam yra skirtos. Mes netgi turime po tris skirtingu spalvu ju, i viena yra metamas popierius, i kita stiklas, o i trecia plastmase.

Stovyklautojai, palapines, dainos prie laužo, o kur laužas ten ir maistas, o kur maistas ten ir šiukšles. Bet net ir po tokiu išvyku, stovyklavietes sugeba atrodyti tvarkingai, na gal nevisada, bet dažniausiai. Nes žmones surenka šiukšles i maišus, kurie paskui keliauja i šiukšlines mieste.

Netgi kai kurios didžiosios parduotuves pradejo pardavineti daugkartinius maišus maistui, kad nereiktu pirkti ir metyti plastmasiniu.

Ir jei aš užduociau ši klausima jums „kaip žmogus stengiasi išsaugoti gamta“ manau kiekvienas galetumete mažiausiai po tris pavyzdžius pasakyti, o tai yra labai gerai.

Balsavimas

Žiūrėta: 10066   |   Balsų: 33   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-05-24 Man tai padejo parasyti rašinio pradžia....;p
by joker

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai