Pradžia » Žmonės » Kaip išrinkti mielą ir saldžią dovaną vaikinui

Kaip išrinkti mielą ir saldžią dovaną vaikinui

Artėja metas, kai reikia išrinkti TOBULĄ ir TĄ dovaną? Tokiu atveju, turime atkreipti dėmesį į žmogaus, kuriam renkame dovaną, norus ir pomėgius. Esminis principas, renkant tobulą dovaną vaikinui, yra įsiklausyti į jo norus ir poreikius. Priklausant nuo progos, kaip ilgai esate kartu ir, aišku, nuo pinigų kiekio, galite išrinkti praktišką, bet kartu ir mielą, romantišką dovaną. Kurią, beje, kartais galite padaryti ir pati.

Nepaisant to, kad kuo ilgiau pažįsti žmogų, tuo lengviau tampa jam išrinkti dovaną, kartais pasitaiko momentų, kai tiesiog pritrūksta idėjų. Vis dėl to, dovana, kurią dovanojate, turėtų būti asmeniška, unikali ir sukelianti gerus jausmus.

Priežastys, kodėl tave myliu

Visi nori jaustis mylimi ir vienas iš būdų savo meilę parodyti vaikinui - padovanoti stiklainį ar indą, pripildytą mielomis ir trumpomis meilės žinutėmis. Tam prireiks tiesiog paprasto indo, dailių popieriaus lapelių ir nuoširdžių jausmų, ant lapelių rašant priežastis, kodėl mylite savo vaikiną.

Galite net patobulinti šią dovaną. Tam tiks įprastas puodelis į kurį galite sudėti ne tik raštelius, bet ir jo mėgiamus saldainius ar pačios keptus sausainius.
Tai jautri, miela ir romantiška dovana Valentino dienos ar asmeninės sukakties proga. Tiesiog nepamirškite dekoruoti indo ir į jį sudėti visus brangiausius jausmus.

Personalizuoti marškinėliai

Šios dovanos efektyvumas priklausys nuo to, kaip gerai pažįstate savo vaikiną. Marškinėlius galite dekoruoti jo mėgstama fraze, personažu. Arba tiesiog įteikite jo mėgiamo filmo, žaidimo personažo marškinėlius. Tačiau reikia žinoti, ar tokia dovana jam patiks. Jis galbūt dievina „Žvaigždžių karus“, bet juokiasi iš tų, kurie nešioja rūbus su šio filmo atributika?

Būkite santūri. Juk nesitikite, kad jis vaikščios su marškinėliais, ant kurių bus jūsų veidas ir užrašas: amžinai jos. O gal jam kaip tik tai patiks? Visu šiuo norime pasakyti, kad renkantis, kaip dekoruoti marškinėlius, reikia tikrai pažinoti savo vaikiną. Todėl tokią dovaną verčiausia dovanoti, kai jūsų draugystė trunka pakankamai ilgai.

Žaidimo pultelis

Retas kuris vaikinas nemėgsta žaisti. Tai dažnas hobis, su kuriuo susiduria merginos, norėdamos daugiau dėmesio iš savo vyrukų. Žaidimai nėra blogai, jie gali būti ir puiki išeitis, ieškant ką padovanoti. Tačiau pažvelkite šiek tiek plačiau. Galbūt jam reikia papildomo žaidimo pultelio? Jis niekada nepradings, nes kuo daugiau pultelių namuose, tuo daugiau draugų, žaidžiančių drauge. Pasidairykite, galbūt kaip tik išėjęs jubiliejinis, specialaus leidimo pultelis, kuris tiks prie žaidimo konsolės. Patikėkite, tikrai nustebinsite. Ypač, jei esate ta, kuri retkarčiais papriekaištaujate dėl vaikino sugaišto laiko prie žaidimų konsolės.

Romantiška vakarienė

Turbūt dažniausiai, kai einate į miestą ar pasimatymą, moka jis? Taip jau susiklostė, kad tai tikrai dažna situacija. Todėl pats metas nustebinti jį romantiška vakariene, kurią parengsite pati, savo rankomis.

Mąstykite romantiškai, nebijokite pasirodyti sentimentali - gėlių ir žvakių tikrai nebus per daug. Tai jūsų dovana jam, todėl nesidrovėkite. Paruoškite mėgstamiausius jo patiekalus, nupirkite mėgstamo vyno ir laukite grįžtant namo.

Klišė? Galbūt. Tačiau ir pati nustebtumėte bei nudžiugtumėte ne ką mažiau, jei tokia netikėta vakarienė lauktų ir jūsų.

Aksesuarai

Vyrai mėgsta puoštis, tačiau jie tam skiria mažiau laiko, nei moterys. Bet tai reiškia, kad drąsiai galite savo vaikinui išrinkti aksesuarą, kuris primins jus. Ir visai nesvarbu, tai apyrankės, segės ar laikrodžiai. Tai, kas skoninga, visada džiugina.

Iškepkite pyragą

Sakoma, kad kelias į vyro širdį - per skrandį. O įsitikinti, ar tai tiesa, galite su savo keptu pyragu. Juk tai daug intymiau ir prabangiau, nei nupirktas ir žvakute padabintas tortas. Jūsų keptas pyragas reikš, kad stengėtės ir norėjote jam suteikti dar daugiau džiaugsmo. Bijote dėl savo kulinarinių sugebėjimų? Nereikia. Tikime, kad tokia dovana, nepaisant skonio, nustebins ir sužavės.


Balsavimas

Žiūrėta: 4257   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai