Pradžia » Žmonės » Kaip skaityti pranešimą konferencijoje

Kaip skaityti pranešimą konferencijoje

Kaip skaityti pranešimą konferencijose? Tai labai paprasta - tereikia atsipalaiduoti. Kiekvienas žmogus jaučia jaudulį prieš lipdamas skaityti savąjį pranešimą konferencijoje. Kaip jį aiškiai perskaityti? Pasikliaukite keliomis gudrybėmis:

Visų pirma tris kartus giliai įkvėpkite prieš lipdami ant scenos/pakylos, skaityti savojo pranešimo, galvokite apie kažką gražaus. Stenkitės atitolinti jaudulį ir blogas mintis. Kuo labiau atsipalaiduosite tuo geriau perskaityse savo pranešimą. Nereikės net galvoti, kaip tai padaryti.

Užlipę ant scenos/pakylos elkitės ramiai. Pasidėkite savo rengiamosi skaityti pranešimo tekstą ant kalbėjimo tribūnos. Prisistatykite kas esate iš kur atvykote ir kokia tema skaitysite pranešimą šioje konferencijoje. Kaip pristatysite pranešimą labai svarbu. Neskubėkite skaitykite ramiai ir aiškiai.

Skaitydami savo pranešimą nepamirškite intonacijų. Kuo išraiškingesnis bus pranešimas, tuo labiau sudominti bus klausytojai- paliksite didesnį įspūdį. skaitykite ramiai, vietomis pakeldami intonaciją, vietomis ją sumažindami. Akcentuokite svarbiausias pranešimo mintis. Galite netgi įterpti savus komentarus, nuo jų pranešimas bus tik patrauklesnis klausytojui.

 

Svarbiausia, atsipalaiduokite, pajuskite malonumą iš to ką darote. Mimikos ir bendravimas su klausytojais padaro pranešimą dar įspūdingesnį. Tik nereikia persistengti ir konferencija praeis puikiai.


Balsavimas

Žiūrėta: 7340   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai