Pradžia » Technika » Kaip įsigyti ginklą savigynai ?

Kaip įsigyti ginklą savigynai ?

Įsigyti ginkląNusipirkti šaunamąjį ginklą savigynai rekomenduotina tiems, kurių veikla susijusi su didele rizika. Jei žmogus važinėja po visą Lietuvą, vairuoja prabangų automobilį, galima pamąstyti apie ginklo savigynai įsigiyimą. Jei dėl savo asmeninių priežasčių ar darbo pobūdžio su savimi dažnai nešiojatės materialines vertybes (Nemažas pinigų sumas, įvairius brangius daiktus), be abėjo reiktų pamąstyti apie tokią galimybę. Įvairūs grasinimo faktai, darbo grafikas, asmens darbo pobūdis kuomet grįžtama į namus naktį – visa tai gali būti priežastimi įsigyti ginklą savigynai.

Ginklo savigynai įsigijimo procedūra

Jei norite įsigyti šaunamąjį ginklą savigynai, pirmiausia turite gauti leidimą. Žmogus, norintis gauti leidimą įsigyti šaunamąjį ginklą savigynai,  policijos komisariatui turi pateikti:

  1. Asmens privalomojo sveikatos tikrinimo pažymą;
  2. prašymą;
  3. pasą ir jo kopijas;
  4. užpildytą nustatytos formos anketą;
  5. pažymas iš sveikatos priežiūros įstaigų apie tai, kad viename būste kartu su juo gyvena vyresni kaip 15 metų asmenys nėra įrašyti į sveikatos priežiūros įstaigų įskaitą dėl narkomanijos, psichikos ligos ar alkoholizmo, ir pateikti šių dokumentų kopijas.
Jei asmuo nori įsigyti evolverį ar pistoletą, dokumentai siunčiami į Policijos departamentą. Policijos departamentas apie mėnesį dienų nagrinėja pateiktus dokumentus. Jeigu sprendimas yra teigiamas, išsiunčiamas pranešimas, kuriame nurodyta, kad asmuo gaus leidimą laikyti ginklą, jei per 4 mėn. nuo Policijos departamento pranešimo datos įvykdys šias sąlygas:

Gavęs leidimą įsigyti ginklą savigynai, žmogus eina į kursus. Kursų baigiamoji stadija yra įskaitos laikymas. Išlaikius įskaitą gaunamas kursų baigimo pažymėjimas.Įsigytą ginklą per 10 dienų reikia užregistruoti policijoje. Čia išduodamas 3 metus galiojantis leidimas ginklo laikymui ir nešiojimui.

Balsavimas

Žiūrėta: 18313   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2017-05-31 Fidinng this post. It's just a big piece of luck for me.
by Fidinng this post. It's just a big piece of luck for me.
2016-02-19 Daug reikalu.Paprastesnis kelias yra:)))
by Nu jo
2010-04-22 kelintu metu sitas straipsnis ar darbar nepasikeite įstatymai? o tai jeigu as deklaruotas kad gyvenu vienu , tai tada nebereikes pazymos del kitu asmenu kad nera iskaitoj narkologinei?
by snit

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai