Pradžia » Pažintys, seksas » Kaip užsimauti prezervatyvus

Kaip užsimauti prezervatyvus

Kaip užsimauti prezervatyvus?


Taigi, kaip užsidėti prezervatyvą?Prezervatyvas yra viena iš patikimiausių ir paprasčiausių apsaugos priemonių nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Prezervatyvą įsigyti labai paprasta (jų rasite maisto prekių parduotuvėse, kioskuose, degalinėse...), jie nėra brangūs, o juos naudoti paprasta.

 

Elkitės atsargiai. Prezervatyvai yra supakuoti į sandarią folijos pakuotę, suraskite iškirpimą pakuotėje - tai vieta, ties kuria reikia atplėšti pakelį. Atplėškite atsargiai - nenaudokite dantų, nagų, žirklių ar kitų aštrių daiktų, kurie gali pažeisti prezervatyvą.

 

Paruoškite prezervatyvą. Išimkite prezervatyvą iš pakuotės ir išsiaiškinkite, į kurią pusę jis išsivynioja. Tiesiog pabandykite jį truputį išvynioti (tik truputį!, jei išvyniosite per daug, nebegalėsite jo uždėti ant varpos).

 

Uždėkite prezervatyvą. Prieš pradėdami lytinį aktą, uždėkite prezervatyvą ant varpos. Jei varpa neapipjaustyta, atsmaukite apyvarpę. Tuomet dviem pirštais suspauskite prailgintą prezervatyvo galiuką (rezervuarą spermai) ir uždėkite prezervatyvą ant stangrios varpos. Nepaleisdami suspausto spermos rezervuaro, kita ranka išvyniokite prezervatyvą žemyn iki varpos pagrindo. Jei prezervatyvas nesivynioja, gali būti, kad jis uždėtas ne ta puse arba yra netinkamas naudoti. Tokiu atveju naudokite kitą prezervatyvą. Suspausti spermos rezervuarą reikia tam, kad iš jo būtų išstumtas oras ir, kad būtų palikta vietos spermai.

 

Lubrikantas. Lubrikanto naudojimas sumažina prezervatyvo plyšimo riziką. Kai kurie prezervatyvai būna iš karto sutepti lubrikantu.

Lytinis aktas. Jei prezervatyvas plyšo lytinio akto metu, nedelsdami ištraukite varpą, užsidėkite naują prezervatyvą ir naudokite daugiau lubrikanto.

 

Ejekuliacija. Iš karto po ejekuliacijos, tvirtai suimkite varpą, kad prilaikytumėte prezervatyvą ir ištraukite varpą. Laikyti prezervatyvą reikia tam, kad iš jo neištekėtų jokie skysčiai ir, kad prezervatyvas nenuslystų.

 

Tinkamas išmetimas. Po lytinio akto prezervatyvą suvyniokite į servetėlę (arba tualetinį popierių) ir išmeskite į šiukšlių dėžę. Prezervatyvų negalima nuleisti į klozetą.

 

Nusiplaukite. Nusiplaukite rankas ir lytinius organus vandeniu ir muilu.

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 8230   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai