Pradžia » Pažintys, seksas » Kaip susipažinti su mergina

Kaip susipažinti su mergina

Bet kada galima užkalbinti patinkančią merginą ar moterį tiesmukiškai ir mėginti susipažinti. Tačiau, jokiu būdu priėjės nesakykite: „Jūs man labai patinkate, norėčiau susipažinti artimiau.“, geriausia keriptis į merginą ar moterį su kokiu nors „pretekstu“. Puikus pavyzdys: „aš jus mačiau viename spektaklyje, tik dabar neprisimenu, kuriame“. Nesvarbu, kad mergina atsakys, jog sumaišėte ją su kita ar dar ką nors panašaus, tačiau jūs vis tiek laikykitės savo nuomonės. Tada sakykite, kad ji kaip du vandens lašai panaši į tą merginą matytą spektaklyje. Svarbiausia, nenutraukti pokalbio, o pradėjus aiškintis, kol apkalbėsite ir išvardinsite spektaklių dalyvius, aktorius, žiūrėkite, beliks tik pasiūlyti užbėgti kartu į artimiausią kavinę išgerti kavos ar arbatos ir sušilti.

Mieli vyrai , meskite iš galvos visus steriotipus! Jei mergina patraukli ir simpatiška, tai dar nereiškia, kad ji – išlepinta "blondinė". Be to, nebijokite susipažinti gatvėje, dažnai merginos susižavi nepažįstamaisiais, paslaptingumas jas traukia. O jei po to mergina ir nepaskambins – irgi ne pasaulio pabaiga- bus kitų merginų. Bet jeigu nutarėte siekti vienos, tada pasistenkite ją nustebinti. Sužinokite kur ji gyvena- nusiūskite jai gėlių nuo slapto gerbėjo, žavėkite ją originalumu. Dar kartą kartoju paslaptingumas vilioja!  tod4l neskubėkite atskleisti savo tikrosios asmenybės.

Nepamirškite, kad visos baimės, nepasitikėjimas ir kitos kliūtys susipažinti tai tik jūsų pačių fantazijos vaisius. Kol vyrai susikuria galvoje moters neigiamo atsakymo scenarijų, jie patys tiek tuo įtiki, kad jokios pažinties ir nebereikia. Iš tikrųjų reikėtų tik prieiti ir sužinoti, kas bus. Juk kaip sakoma "niekas per galvą neduos" jei pabandysite.

Be to, dažnai atsitinka ir taip, kad kaip nuteikiame save, taip ir atsitinka. Todėl daugiau pozityvių minčių ir nereikia bijoti. Juk moterys nesikandžioja.


Balsavimas

Žiūrėta: 15495   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-03-19 Straipsni parase moteryske..
by as

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai