Pradžia » Kita » Kaip atpažinti žmogaus charakterį iš raukšlių

Kaip atpažinti žmogaus charakterį iš raukšlių

  Labai dažnai raukšlės liudija apie ypatingus žmogaus charakterio ir asmenybės bruožus.
Horizontalios raukšlės ant kaktos liudija pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Tai pakankamai energingas ir siekiantis tikslo žmogus, apgalvojantis iš karto kelis ėjimus į priekį.

Jeigu žmogaus kakta išvagota nutrūkstančiomis ir bangas primenančiomis raukšlelėmis, vadinasi, jam būdingas paviršutiniškumas ir gebėjimas pasinaudoti tinkama proga, tinkamu metu. Dažnai tokie žmonės domisi savimi. O jeigu visos raukšlės išsidėsčiusios viršutinėje kaktos dalyje, vadinasi, išvesti šį žmogų iš kantrybės daugiau nei paprasta.

Gili vertikali raukšlė tarp antakių tarsi sako, kad žmogų nuolatos kankina įvairios problemos, kurias jis laiko neišsprendžiamomis. Tačiau ši raukšlė gali paliudyti ir apie didelį žmogaus intelektualumą. Ištisinės horizontalios linijos rodo, kad žmogus geraširdis, mėgsta tvarką, yra įžvalgus.

Raukšlelės, išsidėsčiusios kampu virš antakių, reiškia nuolatinį nerimą. O jeigu jas papildo raukšlės, einančios žemyn nuo akių bei lūpų kampučių, galima teigti, kad žmogus yra nervingas. Mažų horizontalių raukšlelių po akimis paprastai turi žmonės, įpratę viskuo stebėtis.
Raukšlelės akių kampučiuose sako, kad žmogus mėgsta ir moka džiaugtis. Raukšlė tarp akių dažnai susidaro kai nevengiama raukytis, taip pat atskleidžia, kad žmogus į gyvenimą žvelgia per savo  išgyvenimus ir mato tik tai, ką nori matyti. Jeigu raukšlių daugiau nei viena, tai gali liudyti žmogaus nesugebėjimą apsispręsti ir laiku priimti tinkamų sprendimų.

Raukšlė, prasidedanti prie šnervių ir besibaigianti prie lūpų krašto, reiškia, kad gyvenime dažnai tenka nusivilti. Jeigu tokia raukšlė tęsiasi žemiau burnos – žmogus labai kenčia. Trumputės raukšlės šalia nosies išduoda žmogaus jausmingumą ir emocionalumą. Jis rimtai žvelgia į gyvenimo iššūkius ir linki gero aplinkiniams. Jeigu nėra tokių raukšlelių, tuomet tai gali liudyti, kad žmogus yra jautrus ir greitai susierzinantis.

Jeigu dauguma raukšlių tęsiasi nuo skruostų smakro ir pasmakrės srities link, tuomet tai gali reikšti žmogaus sentimentalumą, charakterio minkštumą. Tokios raukšlės būdingos uždariems, tyliems žmonėms, kurie ramiai reaguoja į netikėtas gyvenimo situacijas, yra gana lėti ir moka save valdyti.
Jeigu raukšlių visai nesimato, tai visiškas abejingumas supančiai aplinkai.

Balsavimas

Žiūrėta: 4990   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2014-11-13 Ka manote apie si straipsni?
by admin

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai