Pradžia

Kaip išgyventi vyro neištikimybę

Kai moteris sužino, kad vyras jai neištikimas, paprastai kaltina save. Kaip tai galėjo įvykti? Apskritai, yra susiklosčiusi nuomonė, kad jeigu vyras pasirinko kitą moterį, tai toji kažkuo geresnė už žmoną. Manoma, kad dėl vyro „nuklydimų“ kalta žmona, bet vyro neištikimybės priežastys glūdi gerokai giliau. Kaip išgyventi vyro neištikimybę? Visų pirma pradėti žiūrėti į gyvenimą paprasčiau.

Mylite savo vyrą, tačiau vis dar išgyvenate dėl jo ankstesnių nuklydimų,nerimaujate, nežinote ar šiuo metu jis jums ištikimas. Norite patikėti savo antrąja puse, tačiau baimė vėl būti apgautai stipresnė. Kaip vėl imti pasitikėti savo vyru ? Galite iškelti klausimą, kaip vyras galėtų padėti išgydyti jūsų žaizdas, jei vis dar yra noras išlaikyti santykius. Slėpti savo nepasitikėjimą vyru – neverta. Tai jo elgesio pasekmės, jūs dėl to nekalta. Radus bendrą kompromisą ir vyrui akivaizdžiai demonstruojant pastangas viskas įmanoma. „Laikas užgydo visas žaizdas“. Patarimas: jei norite išlaikyti gerus santykius su vyru ir „neužgesinti“ jo pastangų  stenkitės „neprikišinėti“ jo neištikimybės. Taip ir pati greičiau pamiršite nemalonų įvykį.

Jeigu , manote kad negalėsite atleisti savo vyrui, tuomet geriau, taikiai išsiskirkite. Pradėkite naują gyvenimą. Atrodo sunku, bet nauja veikla, nauji užsiėmimai padės užmiršti. Kaip ištrinti viską kas nemalonu iš atminties ? Nesedėkite užsidariusi namuose, imkite sportuoti, ar aplankykite senas drauges, užsiimkite mėgstama veikla, pieškite, dainuokite, darykite viską kas jums teikia malonumą. Stenkitės negalvoti apie buvusį mylimąjį. Bus akimirkų kai galvosite „Kaip man jį pamiršti?- neįmanoma. Ar visi vyrai bus tokie ?“, bet stabtelkite akimirkai, įkvėpkite ir pamastykitear verta gaišti laiką tokioms mintims kai gyvenimas nestovi vietoje, sukasi ir bet kada gali sutikti tikrąją meilę.

Tiesiog nusišypsokite, kad ir pro ašaras. Ateis laikas , skausmas praeis, nebereikės galvoti kaip pamiršti vyro neištikimybę .


Balsavimas

Žiūrėta: 10406   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-03-17 mes isgyvename abipuse neistikimebe,jam atrodo kad viska imanoma istaisyti,bet as dvejoju ar sugebesiu tai pamirsti,bet bet kokiu atveju visada bandyti verta...
by dovile
2010-01-21 Einu pasportuoti , gal pageres!!! o siaip visi vyrai kiaules!!
by Laura

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai