Pradžia » Darbas » Kaip dirbti valytoja

Kaip dirbti valytoja

Kaip dirbti valytoja?

Norint isidarbinti valytoja įmonėje, organizacijoje ar kitoje įstaigoje nėra taip paprasta kaip jums atrodo. Visos įstaigos, bet kurio rango darbuotojus priima konkurso būdu, ne išimtis ir valytojos. Joms keliami nemaži reikalavimai.

Pirmiausia kiekviena valytoja privalo gerai išmanyti šiuolaikines, buitines- chemines priemones, kurių šiais laikais yra platus pasirinkimas. Tai: langų valikliai, priemonės dulkių valymui nuo skirtingų paviršių (medžio, stiklo ir t.t.), kreminio pobūdžio valikliai, šveičiamieji milteliai, skysti plovikliai keramikai, plastikui, įvairios plovimo priemonės skirtingoms grindų dangoms (parketui, laminatui ir t.t.).

Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas tualetų higienai. Jų priežiūrai, klozetų valymui naudojami „aršesni“ valikliai, tačiau jie neturi dirginti kvėpavimo takų, akių gleivinės. Prie prausiklių rankų plovimui būtinas skystas muilas, bei popieriniai rankšluosčiai.

Gyvenant technologijų amžiuje nei viena įstaiga neapsieina be kompiuterių. Tad personalinių kompiuterių monitorių valymui taip pat naudojamos tam skirtos purškiamos priemonės, bei specialios šluostės.

Beje pašluosčių įvairovė vyrauja taipogi valymo darbuose. Dabar labai populiarios magnetinės šluotelės, kurių dėka sugeriamos sausos dulkės.
Dirbant su tokiomis cheminėmis priemonėmis, kiekviena valytoja privalo apsaugoti savo rankas nuo netikėtų alerginių reakcijų, mūvėdama gumines pirštines.
Reikėtų žinoti, kad kiekviena valytoja yra lygiai tokia pati bendradarbė savo įstaigos aukštesnio rango darbuotojui ar net vadovui, kadangi ji tiesiogiai dalyvauja tos įmonės ar organizacijos veikloje kiekvieną dieną kurdama jos įvaizdį palaikydama švarą ir tvarką, kas parodo įmonės prestižą.

Balsavimas

Žiūrėta: 8950   |   Balsų: 16   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai